Kutuda Güllerin Dizilişi

Kutuda Güllerin Dizilişi

Tek gül kutu, 3 gül kutu, 15 gül, 25 gül kalp ve oval kutularda süslenmektedir, jipso çiçekleri, yeşillikler, uğur böcekleri ile kırmızı gül yanına özel renk katmaktadır, desenli kutular veyaz kalpli kutular sevgililer için en çok sercid edilenlerdir, fiyatları cazip olup ama sunumu güzel olan çiçek çeşitleridir,

Kurtköy Çiçekçi, olarak 30 yıldır her zaman kendini yenileyen kutu çeşitleri ile bir çok pozitif hizmetelere şait olmuştur, Yazılacak mesaj kartları çok geniş yelpazade hazırlanır, çünkü sevgiliye, anneye, geçmiş olsuna farklı farklı mesajlar yazılmaktadır, sevgililer günü ayrıca özenle seçilen mesajlar yazılmaktadır, kırmızı güller tarihte çok önemli aşkları birleştirmeye vesile olmuştur.

 

 

Beyaz Kutuda Orkide Aranjman

Beyaz Kutuda Orkide Aranjman

293,00 ₺ 236,00 ₺ + KDV
Kutuda 25 Adet Kırmızı Gül

Kutuda 25 Adet Kırmızı Gül

225,00 ₺ 267,00 ₺ + KDV
Kutuda 5 Adet sarı Gül

Kutuda 5 Adet sarı Gül

135,00 ₺ 171,00 ₺ + KDV
İncili Pembe Kutuda Beyaz Papatya Aranjmanı

İncili Pembe Kutuda Beyaz Papatya Aranjmanı

190,00 ₺ + KDV

kurtkoy-cicekci.com istanbul pendik kurtköy'ün en büyük Online internet sitesi arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile yola çıkan Pendik kurtkoy-cicekci.com, online çiçek, ve meyve sepeti siparişlerinizde sizlere hizmet vermektedir.


Türkiye’deki en kaliteli çiçekçileri bir araya toplayarak sizlere hizmet veren kurtkoy-cicekci.com olarak amacımız; yüzlerce çiçek modellerimizin arasında size ve sevdiklerinize en özel olanları bir araya getirmek. En kaliteli çiçekleri, hızlı ve ekonomik yoldan sevdiklerinize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevdikleriniz nerede ise biz oradayız.

Servis Bölgeleri

Kurtköy Bütün Adreslere, Sabiha gökçen Havalimanı, Viaport, Uydukent, Yenişehir, Kurtköy Sanayi, Kurtköy Emsey Hastanesi, Kurtköy Ersoy Hastanesi, Güllübağlar, Harmandere, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Aydos, Sülüntepe, Şeyhli, Yeşilbağlar, Velibaba, Crowne otel, Miracle otel