Kırmızı Güllerin süslenişi

Kırmızı Güllerin süslenişi

Kırmızı Güller itina ile hazırlanmak ister, en çok önemli kısımı hazırlanan bukette güllerin görüntüsünün güzel oluşudur, Sevgiliye, Nişan, söz, Kız isteme sunumlarına en başta tercih edilendir, 41 Kırmızı Gül anlamı 41 Kere maşallah olarakta seçim yapılabilir, Yeşillikler içinde cipsofalia çiçekleri ve güller sıra sıra dizlince bir başka güzel görüntüye sahip olmaktadır, Telgal, tül, ve abaka, kreep kağıtları etrafında zarif durmaktadır, Kurtköy' deki sevdiklerinizi kırmızı gülleri görünce çok gülümseyecektir.

 

 

70 Kırmızı Gül Buketi Abaka Süsleme

70 Kırmızı Gül Buketi Abaka Süsleme

550,00 ₺ 413,00 ₺ + KDV
Kırmızı Prenses Çelenk

Kırmızı Prenses Çelenk

314,00 ₺ 145,00 ₺ + KDV
17 Kırmızı Adet Gül Buketi

17 Kırmızı Adet Gül Buketi

150,00 ₺ 181,00 ₺ + KDV
Kutuda 25 Adet Kırmızı Gül

Kutuda 25 Adet Kırmızı Gül

225,00 ₺ 267,00 ₺ + KDV

kurtkoy-cicekci.com istanbul pendik kurtköy'ün en büyük Online internet sitesi arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile yola çıkan Pendik kurtkoy-cicekci.com, online çiçek, ve meyve sepeti siparişlerinizde sizlere hizmet vermektedir.


Türkiye’deki en kaliteli çiçekçileri bir araya toplayarak sizlere hizmet veren kurtkoy-cicekci.com olarak amacımız; yüzlerce çiçek modellerimizin arasında size ve sevdiklerinize en özel olanları bir araya getirmek. En kaliteli çiçekleri, hızlı ve ekonomik yoldan sevdiklerinize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevdikleriniz nerede ise biz oradayız.

Servis Bölgeleri

Kurtköy Bütün Adreslere, Sabiha gökçen Havalimanı, Viaport, Uydukent, Yenişehir, Kurtköy Sanayi, Kurtköy Emsey Hastanesi, Kurtköy Ersoy Hastanesi, Güllübağlar, Harmandere, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Aydos, Sülüntepe, Şeyhli, Yeşilbağlar, Velibaba, Crowne otel, Miracle otel