Beyaz Çiçekler İle Süsleme

Seni Seviyorum Mesajlı Lisyantus Aranjmanı

Seni Seviyorum Beyaz Seramik vazoda beyaz taşlar ile süsleme yaptık, taşların arasına koyduğumuz ıslak ovasis nesneye, önce yeşillikler sapladık, mor lisyantüs çiçekleri eşit boylarda kesip dizi, dizi sıraladık, aralarına papatya çiçekleri ile güzelliğini bir kat daha artırdık, renk uyumuna göre en güzel duran mor renk kordela ile seni seviyorum mesajlı lisyantüs aranjmanımızı bitirmiş olduk.

 

Üzerine gönderim amacına göre mesaj kartı yazdık, uğur böcekleri ile görselliğini güzelleştirdik, müşterimizin vermiş olduğu adrese çıkmak için araç servisimize koyduk, sipariş dağıtan ekiplerimiz adrese gidip güler yüzle ilgili kişiye teslimatını yaptı.

 

Kurtköy-cicekci.com, Daima söktörde en iyisini yapmak siz değerli müşterilerin beğenisini kazanmak için çaba harcıyor.

 

 

70 Kırmızı Gül Buketi Abaka Süsleme

70 Kırmızı Gül Buketi Abaka Süsleme

550,00 ₺ 413,00 ₺ + KDV
Beyaz Kutuda Orkide Aranjman

Beyaz Kutuda Orkide Aranjman

293,00 ₺ 236,00 ₺ + KDV
Özel Kutusunda Beyaz Papatya Gül ve Lilyum Aranjmanı

Özel Kutusunda Beyaz Papatya Gül ve Lilyum Aranjmanı

209,00 ₺ 122,00 ₺ + KDV
Canım Annem Temalı tek kök beyaz Orkide

Canım Annem Temalı tek kök beyaz Orkide

110,00 ₺ 152,00 ₺ + KDV

kurtkoy-cicekci.com istanbul pendik kurtköy'ün en büyük Online internet sitesi arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile yola çıkan Pendik kurtkoy-cicekci.com, online çiçek, ve meyve sepeti siparişlerinizde sizlere hizmet vermektedir.


Türkiye’deki en kaliteli çiçekçileri bir araya toplayarak sizlere hizmet veren kurtkoy-cicekci.com olarak amacımız; yüzlerce çiçek modellerimizin arasında size ve sevdiklerinize en özel olanları bir araya getirmek. En kaliteli çiçekleri, hızlı ve ekonomik yoldan sevdiklerinize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevdikleriniz nerede ise biz oradayız.

Servis Bölgeleri

Kurtköy Bütün Adreslere, Sabiha gökçen Havalimanı, Viaport, Uydukent, Yenişehir, Kurtköy Sanayi, Kurtköy Emsey Hastanesi, Kurtköy Ersoy Hastanesi, Güllübağlar, Harmandere, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Aydos, Sülüntepe, Şeyhli, Yeşilbağlar, Velibaba, Crowne otel, Miracle otel