Teslimat& iade


TESLİMAT ŞARTLARI

1-Çiçek teslim 09.00–22.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Organizasyon Nikah, Düğün, Açılış gibi kısıtlı saat aralığı olan organizasyonlarda ise teslimat zamanı saat:23.00’a kadar çıkartılabilmektedir.

2-    Zaman aralıklı siparişlerde aynı gün teslimat için en az 2 saat önceden sipariş verilmelidir.

3-    Firmamızın çiçek teslim konusundaki sorumlulukları üstlenmesi için aşağıdaki Kuralların sağlanması gerekmektedir, bunlardan herhangi biri eksik olması olasılığında çiçek teslimatı gerçekleşmeyecektir.

-Çiçek siparişi ile ilgili olarak bu sitemizde belirtilen bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması.-Gerekli durumlarda sizden istenilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden iletişim kurulabiliyor olması

4-    Özel günlerde olan yoğunluk sebebi ile, çiçek siparişleriniz aynı gün içerisinde teslim edilir saat belirtilemez. Sizin belirlediğiniz saat isteklerinin gerçekleşeceğine dair saat garantisi verememekteyiz.

5-    Çiçek siparişi verildiği gün teslim edilebilmesi için, saat:20.00’a kadar çiçek siparişin tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Saat 20.00'dan sonra sisteme düşen siparişler ertesi gün teslim edilir. Ya da 10 TL’lik ek ücret karşılığında siparişiniz aynı gün teslim edilebilmektedir.

6-    Hava şartları, trafik ve kaza gibi bazı sebeplerle teslim zamanında sıkıntılar yaratabilir.

7-    Sayfamızda yer alan çiçek ücreti geçerlidir. Ama şehir merkezinde olmayan yerler için çiçek sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır. Şehir merkezlerine uzak olan bölgelerinde ekstra ücret gerekmesi halinde Müşteri Hizmetlerimiz, size en kısa sürede bilgilendirip açıklamalar yapacaktır. 

8-    kurtkoy-cicekci.com web sitesinde yer alan çiçekler mevsimsel nedenler veya lojistik aksamalardan dolayı, seçtiğiniz üründe veya renginde değişiklik yaşanabilir. Ancak teslim edilecek ürünün, sizin seçtiğiniz ürün ile aynı kalitede ve değerde olacağından hiç şüpheniz olmasın. Çiçek sipariş ettiğiniz çiçeğin aynı kalitede teslim edilmediğini düşünürseniz iadesini veya ürün telafisini talep edebilirsiniz. kurtkoy-cicekci.com'in amacı müşterilerimizin memnun olması ve Star Uluslararası Çiçekçilik kalitesini bir kere değil, sürekli tutmaktır.
9-    Hatalı yapılan ödemelerin, kişiye iadesi şirketimizin garantisi altındadır.

10-  Çiçek Siparişi teslimatında alıcı adresinde değilse ürün, sipariş verirken seçtiğiniz Güvenlik Görevlisi/Komşu/Apartman Görevlisi benzeri kişilere teslim edilecektir. Bu kişilerinde bulunmaması halinde sizin onayınızla adreste bulanan veya alıcı kişi adına çiçeği almayı kabul eden kişiye, imzası alınarak teslimat gerçekleştirilir.

11-  Çiçek siparişini, teslim edilecek kişi tarafından kabul edilmemesi durumunda geri ödeme yapılmayacağını ve tüm sorumluğun müşteriye ait olacaktır.

12-  Bazı kuruluşlarda, kuruluşların koymuş olduğu özel kurallar, tedbirler nedeni ile çiçek alıcıya değil kurumlardaki ilgili görevliye teslim edilir.

13-  Çiçek siparişi verilen adreste eğer hiç kimse bulunmuyorsa veya adres bulunamıyorsa alıcı bilgileri ile bağlantı kurulmaktadır. Böyle bir durumda teslimat gecikmeli olarak yapılacaktır. Bu gibi durumda ödemesi alınmış olan siparişler iptal edilmez,  iade yapılmaz.

14-  kurtkoy-cicekci.com, internet sitesinde oluşabilecek tüm sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir.

15-  Banka havalesi ve EFT yoluyla yapılan siparişleriniz de  sisteme yatırılan tarih değil, ödemenin sistemimize yansıdığı tarih kabul edilmektedir.

16-  Çiçek siparişlerinizi, yerine ulaşmasını istediğiniz zamandan en az 1 gün önce vermeniz tavsiye ederiz. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Kadınlar Günü gibi özel günler haricinde aynı gün içerisinde saat 17.00'den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Ayrıca TSİ 21.00'den sonra teslimat yapılmaz.


17-  Ulaşım olanaklarının zor olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında, zaman ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabileceğini söylemek isteriz bu gibi durumlarda siz saygıdeğer müşterilerimizin hoşgörüsüne sığınmak zorunda kalınabilir.

 

İPTAL ve İade

 

Kart ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı gün bankanıza geri ödeme yapılır ve size kartınıza yapılan iadenin dekontu mail yoluyla gönderilir.


Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza kurtkoy-cicekci.com tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir.


Havale-EFT ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı günden sonra 1-10 iş günü içerisinde hesabınıza havale-EFT ile ödeme yapılacaktır. Bu işlemin gerçekleşmesi için geri ödemenin yapılmasını istediğiniz hesap numaranızı aktarmanız gerekmektedir.


Kargoyla ulaştırılan ürünler eğer kargoya verildiyse ürünün teslim alınmadan iade gönderilmesi gerekir ve ürün geri döndükten sonra siparişin iadesi yapılır. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1-3 iş günüdür.

 Yapılan para iadesini hesabımda göremiyorum.Ne yapmalıyım?

Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

Şirket adına faturalandırılan siparişlerin iptalini nasıl yapabilirim?

İptal ettiğim siparişimi tekrar aktif hale getirebilir miyim?

Alışverişimi taksitle ödemiştim. İade nasıl yapılır?

kurtkoy-cicekci.com istanbul pendik kurtköy'ün en büyük Online internet sitesi arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile yola çıkan Pendik kurtkoy-cicekci.com, online çiçek, ve meyve sepeti siparişlerinizde sizlere hizmet vermektedir.


Türkiye’deki en kaliteli çiçekçileri bir araya toplayarak sizlere hizmet veren kurtkoy-cicekci.com olarak amacımız; yüzlerce çiçek modellerimizin arasında size ve sevdiklerinize en özel olanları bir araya getirmek. En kaliteli çiçekleri, hızlı ve ekonomik yoldan sevdiklerinize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevdikleriniz nerede ise biz oradayız.

Servis Bölgeleri

Kurtköy Bütün Adreslere, Sabiha gökçen Havalimanı, Viaport, Uydukent, Yenişehir, Kurtköy Sanayi, Kurtköy Emsey Hastanesi, Kurtköy Ersoy Hastanesi, Güllübağlar, Harmandere, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Aydos, Sülüntepe, Şeyhli, Yeşilbağlar, Velibaba, Crowne otel, Miracle otel